ZÁPIS NA ZÁŘÍ 2022 JE V PLNÉM PROUDU ! PŘIHLAŠ SE K NÁM 🙂

Street Dance

Špičkoví lektoři, skvělá parta. První hodina zdarma!

Break Dance - BREAKING

Nauč se něco neobvyklého, co ostatní lidi ocení. První hodina zdarma!

Mini Street Dance

Pro kluky a holky od 5 do 9 let. První hodina zdarma.

Taneční kurzy Praha

Chceš patřit do skvělé party a být součástí naší taneční skupiny? Přihlas se do našich tanečních kurzů street dance, break dance a tanec pro děti  , nebo tanec pro ženy ať jsi úplný začátečník nebo pokročilý tanečník. Rozšiř naši taneční skupinu, naučíš se perfektně tancovat a poznáš fajn partu. Není nic lehčího, než si rezervovat hodinu zdarma.

STREET DANCE

Taneční styl, který tě baví!

Zjisti více informací

BREAK DANCE – BREAKING

Taneční styl, který tě dostane!

Zjisti více informací

 

TANEC PRO DĚTI – MINI STREET DANCE

Taneční styl, na který se těšíš!

Zjisti více informací

TANEC PRO ŽENY

Tanec musí být především zábava!

Zjisti více informací

Co je u nás nového?

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Taneční škola OFdance

Jsme taneční škola OFdance, která se zabývá moderními a v této době velmi populárními styly jako je Break dance a
Street dance. Nově také ve školním roce 2014/15 otvíráme kurz MiniDance nebo-li tancování pro děti, jako taneční průpravu pro nejmenší. Naše škola byla založena v roce 2008. Našim cílem je, zde v ČR tuto taneční kulturu více rozšiřovat a předávát své umění a zkušenosti našim žákům.

OFdance už má velmi dobré zázemí, co se týče tanečních sálů tak i počtem členů. Aktivně se zúčastňujeme tanečních soutěží Street dance a Break dance a vystoupení. Jsme se vědomi toho, že vaše spokojenost závisí hlavně na kvalitě, ochotě a zodpovědnosti lektora, a proto naše trenéry vybíráme s největší pečlivostí.

Naším mottem je, že tanec je zde pro všechny, bez ohledu na věk, fyzickou kondici, talent, či již získanou úroveň a především musí být tanec zábava! Snažíme se nabídnout taneční kurzy pro širokou skupinu lidí, kteří chtějí tancovat od začátečníků až po profesionály. Přijď i ty, pokud se chceš stát členem naší taneční skupiny OFdance. 🙂

Street dance

Je důležité si uvědomit, že street dance není pouze taneční forma, ale jedná se o kulturu a odvíjí se od ní celý váš životní styl. Přijďte si nezávazně zatančit a zkusit něco nového. Nemáte se čeho bát! 🙂