Tanec pro děti

Rozhýbeme i ty nejmenší z nás!

Taneční kurzy pro děti jsou určeny pro kluky a holky ve věku 5-9 let. V hodinách se snažíme zábavnou formou naučit děti základům tance, vnímání hudby a rytmu.U tanečních kurzů pro děti je našim úkolem odbourat stud a stres, aby se nebály zařadit do dětského kolektivu a poznaly nové přátele a vypěstovaly si smysl pro disciplínu,systematičnost a cílevědomost .Dále tanec pro děti podporuje koordinaci a rovnováhu pohybu a rozvíjí pohybovou paměť. Našim mottem je, že tanec je zde pro všechny bez ohledu na věk, fyzickou kondici, talent, či již získanou úroveň a především musí být tanec zábava!

Výhody našich tanečních kurzů:

První hodina zdarma!

Přátelská atmosféra a cool prostředí.

N

Zkušení lektoři v práci s dětmi.

Kdy u nás můžeš tancovat?

Taneční kurzy pro děti jsou pro kluky a holky od 5 do 9 let. Abychom zajistili co nejefektivnější výuku, jsou rozděleny podle tanečních zkušeností žáka do tří kategorií:

  • úplní začátečníci
  • mírně pokročilí
  • pokročilí

Cena kurzu na pololetí: 4.800 Kč

Rozvrh hodin

Začátečník

Pondělí

16:00-17:00

Úterý


Středa

16:00-17:00

Čtvrtek


Pátek


Rozvrh hodin

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Začátečník

16:00-17:00

.

16:00-17:00

.

.

Ukaž co je v Tobě!

Naší žáci se pravidelně zúčastňují soutěží a bojů o poháry, v kterých se daří umisťovat na předních pozicích.

Prohlédni si, jak to u nás vypadá

Videa a fotky v galerii zachycují ty nejduležitější chvíle například na tanečních soutěžích nebo vystoupení a nebo nejzábavnější momenty například na našich treninkách a na našem letním tanečním kempu. Prohlédni si galerii fotek a videií a představ jsi že na dalších fotkách můžeš být i ty a zažít s námi všechny tyhle skvělé chvíle plné zábavy a především tance! 🙂